ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Otmuchowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2023-03-22 14:13:54 przez Kamil Marek

Akapit nr - brak tytułu

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów o konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej w Otmuchowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów
 
 
Na podstawie art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz.U 2021 poz. 485 ze zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów zawiadamia o konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Otmuchowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów.
 
Termin konsultacji: od 29.03.2023 r. do 27.04.2023 r.
 
Konsultacje będą prowadzone w następujących formach:
1. Zbierania uwag w postaci papierowej na udostępnionym formularzu. Uwagi na formularzu mogą być składane w Urzędzie Miasta i Gminy  w Otmuchowie, ul. Zamkowa 6 – pok. nr 15, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
2. Zbierania uwag w postaci elektronicznej na udostępnionym formularzu. Uwagi na formularzu mogą być przesyłane na adres  
3. Zbierania uwag ustnych w Urzędzie Miasta i Gmin w Otmuchowie, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
4. Telefonicznych dyżurów ekspertów w następujących dniach: 06.04.2023 w godz.: 10:00 – 12:00 oraz 20.04.2023 w godz.: 13:00 – 15:00 pod numerem telefonu 54 413 05 23 lub 54 413 05 30.
5. Otwartego spotkania konsultacyjnego, które odbędzie w trakcie trwania konsultacji projektu uchwały, przy czym informacja o terminie i miejscu spotkania zostanie przekazana w odrębnym ogłoszeniu.  
 
Konsultacjom społecznym podlegają:
1. Projekt uchwały Rady Miejskiej w Otmuchowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów.
2. Załącznik do projektu uchwały, tj. mapa przedstawiająca granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów.
Ponadto można zapoznać się z Diagnozą służącą wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Otmuchów oraz załącznikiem zawierającym dane wyjściowe do obliczeń wskaźników. 
Materiały podlegają udostępnieniu na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej.
Uwagi zgłoszone po terminie konsultacji nie podlegają rozpatrzeniu. 
Po zakończeniu konsultacji zostanie opracowana i opublikowana informacja podsumowująca ich przebieg.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony