ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Ogłoszenia Burmistrza 2017 (od 1 marca 2017)

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

OGŁOSZENIE Burmistrza Otmuchowa o przeprowadzeniu konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2017-10-23 08:41:29 przez Bogusław Lis

Akapit nr - brak tytułu

OGŁOSZENIE
Burmistrza Otmuchowa
o przeprowadzeniu konsultacji
projektu Programu
współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018
          
  Burmistrz Otmuchowa informuje o rozpoczęciu konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.
     Celem konsultacji jest przedstawienie organizacjom priorytetowych zadań publicznych Gminy Otmuchów na rok 2018, zapoznanie organizacji z zakresem przedmiotowym projektu „Programu współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018” oraz przedstawienie organizacjom zasad i form współpracy pomiędzy organizacjami a Gminą Otmuchów.
 
      Konsultacje projektu Programu współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018 zostaną przeprowadzone w dniach: od 23 października do 30 października 2017 r.
 
      Konsultacje przeprowadzone będą w formie korespondencyjnego informowania o możliwości składania opinii przez organizacje na adres: Urząd Miejski w Otmuchowie, ul. Zamkowa 6, 48-385 Otmuchów.
 
      Uwagi, opinie oraz wnioski do projektu uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Otmuchów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018, winny zawierać informacje o podmiocie zgłaszającym (nazwa podmiotu, osoba do kontaktu, kontakt telefoniczny lub e-mail) wraz z treścią uwag, opinii, wniosku i uzasadnieniem.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony