Jednostki Pomocnicze Gminy Otmuchów
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2017-02-23 19:05:44 przez Bogusław Lis
Akapit nr - brak tytułu
1. Miasto Otmuchów - (Osiedle Śródmieście, Osiedle Nieradowice, Osiedle Sarnowice, Osiedle Śliwice, Osiedle Wójcice)
2. Sołectwa :
WYKAZ SOŁECTW, SOŁTYSÓW, PRZEWODNICZĄCYCH RAD SOŁECKICH,
CZŁONKÓW RAD SOŁECKICH W GMINIE OTMUCHÓW
2019 – 2024 (kadencja RM 2018-2023)
Lp.
|
SOŁECTWO
Wioski i przysiółki
wchodzące
w skład sołectwa
|
SOŁTYS
|
PRZEWODNICZĄCY/A
-----------------------------------------------------------------------
CZŁONKOWIE RADY SOŁECKIEJ
|
1
|
BRONISZOWICE
Sołtys wybrany 7 lutego 2019 r.
|
Jaworski Ryszard
|
1. Jaworski Ryszard (P)
2. Przybyszewski Lesław
3. Kasprzyk Joanna
4. Jaworski Grzegorz
|
2
|
BUKÓW
Sołtys wybrany 7 lutego 2019 r.
|
Kierys Emilia
|
1. Kubica Marzena (P)
2. Wild Zbigniew
3. Bobras Małgorzata
4. Polak Daniel
5. Gołąbek Anna
|
3
|
GORASZOWICE
Sołtys wybrany 7 lutego 2019 r.
|
Turek Elżbieta
|
1. Turek Elżbieta (P)
2. Maciuszek Emilia
3. Matras Ewa
4. Turek Kamila
5. Turek Paweł
|
4
|
GRĄDY
z przysiółkami
Laskowice i Pasieki
Sołtys wybrany 6 września 2019r.
|
Szostek Przemysław
|
1. Derda Łukasz (P)
2. Werner Małgorzata
3. Podgórski Jarosław
4. Szczerbińska Adriana
5. Szostek Przemysław
|
5
|
JANOWA
Sołtys wybrany 8 lutego 2019 r.
|
Skowronek Rafał
|
1. Skowronek Rafał (P)
2. Skowronek Dorota
3. Skowronek Mateusz
4. Pulak Agata
5. Maciejak Marcin
|
6
|
JARNOŁTÓW
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Cokot Iwona
|
1. Górski Zbigniew (P)
2. Kaczmarczyk Joanna
3. Strzelecka Olimpia
4. Bryjka Szymon
5. Godlewska-Skulska Roksana
|
7
|
JASIENICA GÓRNA
Sołtys wybrany 7 lutego 2019 r.
|
Chludzińska Joanna
|
1. Kasprzyk Monika (P)
2. Kowalik Marek
3. Drygier Zdzisław
4. Włoszczyński Marek
5. Mydło Tomasz
|
8
|
JODŁÓW
Sołtys wybrany 7 lutego 2019 r.
|
Duraj Stanisław
|
1. Guzik Tadeusz (P)
2. Szpak Lidia
3. Pelczar Halina
4. Pelczar Tadeusz
5. Janik Bożena
|
9
|
KAŁKÓW
Sołtys wybrany 8 lutego 2019 r.
|
Tokarczyk Zbigniew
|
1. Górski Michał (P)
2. Węgrzyn Grzegorz
3. Szeląg Wanda
4. Śliwa Sławomir
5. Tokarczyk Paweł
|
10
|
KIJÓW
Sołtys wybrany 8 lutego 2019 r.
|
Zwardoń Sylwester
|
1. Stec Mateusz (P)
2. Fortalski Damian
3. Kalisiewicz Małgorzata
4. Stec Krystyna
5. Kilś Agnieszka
|
11
|
KWIATKÓW
Sołtys wybrany 8 lutego 2019 r.
|
Agnieszka Rose
|
1. Michaliszyn Krystyna (P)
2. Michaliszyn Klaudia
3. Woźniak Małgorzata
4. Zawada Stanisław
|
12
|
LASOWICE
Sołtys wybrany 12 lutego 2019 r.
|
Przybyło Marta
|
1. Przybyło Marta (P)
2. Bączkowski Radosław
3. Sidorowicz Małgorzata
|
13
|
LIGOTA WIELKA
Sołtys wybrany 15 lutego 2019 r.
|
Karolina Karacinar
|
1. Oleś Barbara (P)
2. Springer Irena
3. Sowa Agnieszka
|
14
|
LUBIATÓW
Sołtys wybrany 19 lutego 2019 r.
|
Kaczorowska Krystyna
|
1. Kaczorowska Krystyna (P)
2. Warmuz Kazimierz
3. Warchał Katarzyna
4. Kubasiewicz Dorota
5. Mularczyk Zdzisław
|
15
|
ŁĄKA
Sołtys wybrany 12 lutego 2019 r.
|
Grodzińska Ilona
|
1. Chochorowski Jan (P)
2. Guzik Krzysztof
3. Guzik Monika
4. Woliński Paweł
5. Bawełkiewicz Maciej
|
16
|
MACIEJOWICE
z przysiółkiem
Grodziszcze
Sołtys wybrany 12 lutego 2019 r.
|
Czykinowski Przemysław
|
1. Ryś Katarzyna (P)
2. Piwowarczyk Sławomir
3. Mizia Tatiana
4. Wojda Dorota
5. Sieprawski Rafał
|
17
|
MALERZOWICE
MAŁE
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Banaszek Adam
|
1.Chmura Anna (P)
2. Baranowska Wioletta
3. Nawrocki Dariusz
4. Banaszek Piotr
|
18
|
MESZNO
Sołtys wybrany 12 lutego 2019 r.
|
Stopyra Barbara
|
1. Stopyra Jarosław (P)
2. Kurnyta Edward
3. Tomoń Iwona
4. Mól Robert
5. Bieniek Roman
|
19
|
NADZIEJÓW
z przysiółkiem
Kamienna Góra
Sołtys wybrany 12 lutego 2019 r.
|
Janowska Janina
|
1. Sommer Waldemar (P)
2. Marciszczuk Dorota
3. Talarowski Szymon
4. Grzybowska Weronika
|
20
|
PIOTROWICE
NYSKIE
z przysiółkiem
Krakówkowice
Sołtys wybrany15 lutego 2019 r.
|
Grześków Lucyna
|
1. Bukartyk Wiesław (P)
2. Kowalska Magdalena
3. Ludwa Katarzyna
4. Witoń Anna
5. Węgrzynowska Halina
|
21
|
RATNOWICE
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Kucia Zbigniew
|
1. Henryk Mamala (P)
2. Kula Dariusz
3. Bochniarz Michał
4. Bochniarz Sławomir
5. Zygmunt Sławomir
|
22
|
RYSIOWICE
Sołtys wybrany 15 lutego 2019 r.
|
Krowicka Bożena
|
1. Krowicka Bożena (P)
2. Ryszka Iwona
3. Sałamacha Konrad
|
23
|
SIEDLEC
Sołtys wybrany 19 lutego 2019 r.
|
Trzeciak Joanna
|
1. Trzeciak Joanna (P)
2. Mariusz Krasoń
3. Szarata Leszek
|
24
|
STAROWICE
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Goszcz Mateusz
|
1.Goszcz Mateusz (P)
2. Smoleń Sebastian
3. Serafin Stanisław
4. Pawlik Paweł
5. Zięba Stanisław
|
25
|
SUSZKOWICE
Sołtys wybrany 20 lutego 2019 r.
|
Kliś Beata
|
1. Hermann Anna (P)
2. Zontek Marek
3. Lachowicz Ewa
4. Sierota Katarzyna
5. Kliś Paweł
|
26
|
ULANOWICE
Sołtys wybrany 20 lutego 2019 r.
|
Zasadni Daniel
|
1. Baranowska Agnieszka (P)
2. Maciejak Krzysztof
3. Pasternak Damian
4. Dąbrowska Monika
5.Banaszek Patrycja
|
27
|
WIERZBNO
z przysiółkiem
Zwierzyniec
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Pierzchała Mieczysław
|
1. Krupa Mateusz (P)
2. Maciuszek Damian
3. Nawalaniec Maria
|
28
|
ZWANOWICE
Sołtys wybrany 14 lutego 2019 r.
|
Oleksy Artur
|
1. Engiel-Hrabia Agata (P)
2. Bawełkiewicz Marek
3. Oleksy Piotr
4. Oleksy Arkadiusz
|