ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Wybory Prezydenta RP 2020

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2020-02-06 16:51:00 przez Bogusław Lis

WAŻNA INFORMACJA- dot. zgłoszenia do OKW

 
 
W związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną uprzejmie informujemy, że zgłoszenia do OKW od pełnomocników wyborczych komitetów / osób upoważnionych przez pełnomocnika, jak i od indywidualnych zainteresowanych można przesyłać pocztą tradycyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy w Otmuchowie, lub skanem na adres
Nie ma konieczności, dosyłania oryginałów zgłoszeń w ślad za przesłanym skanem.
 
Przesłane dokumenty muszą być kompletne, a w przypadku dokonywania zgłaszania przez osobę upoważnioną, musi być dołączony skan upoważnienia, zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej musi zawierać odręczny podpis i nie może zawierać błędów formalnych.
 
 

..:: Informacje Urzędnika Wyborczego ::..

DYŻURY URZĘDNIKA WYBORCZEGO
dot. przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Urzędzie Miasta i Gminy w Otmuchowie
 
Data dyżuru
Godziny dyżuru
04.03.2020 r.
07:00 do 11:00
11.03.2020 r.
07:00 do 11:00
 
W pozostałych godzinach pracy urzędu zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych członków komisji wyborczych będą przyjmowane w Urzędzie Miasta i Gminy w Otmuchowie ul. Zamkowa 6 pok. nr 8.
 

..:: Informacje/Obwieszczenia Komisarza Wyborczego w Opolu II ::..

..:: Zarządzenia/Obwieszczenia Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów ::..

 
 
 

..:: Informacje/Obwieszczenia Państwowej Komisji Wyborczej ::..

 
 
 

Przydatne linki

W zawiązku z zarządzonymi wyborami Prezydenta RP, poniżej zamieszczamy linki do następujących informacji Państwowej Komisji Wyborczej:
 
Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.
 
 

..:: ============================================ ::..

« powrót do poprzedniej strony